Hakkımızda

Prestij ısı mühendislik 10 yılı aşkın sektör deneyimi ile sahip olduğu bilgiyi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri lie paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren mekanik tesisat (ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, doğalgaz, gaz ve sıhhi tesisat) olmak üzere sektöründe projelendirme, imalat, taahhüt olarak faaliyet göstermektedir. Uzman eğitimli kadroya sahip şirketimiz sektöründe önemli projelere imza atmıştır.

BOSCH, BUDERUS yetkili satıcı bayiliği, BAYMAK, FERROLİ DEMİRDÖKÜM yetkili satış temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

Kalite politikamıızn temel taşlarından biri olan ürünlerimizin yarattıkları değerler ve sağladıkları getiriler göz önüne alındığında düşük maliyet, en aza indirgenmiş hata oranıyla, rakiplerinden daha hızlı hareket edebilen, zamanında üretimiyle bilgisini ve enerjisini verimli kullanımıyla arttıran, Yeni teknolojik yatırımlara verdiği değerle ürün kalitesini arttıran, ekip ruhuna inanan, saygılı, gerekli bilgi ve beceriyle donanmış, yenilikçi, yaratıcılığı şirket yönetimiyle desteklenen, iş ahlakı ve dürüstlüğünü içine sindiren, doğru anlaşılan müşteri istek ve beklentilerini, sunduğu bilinçli hizmetle yerine getiren, satış sonrasında daha sunulan hizmetin ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamaya çalışan, günün değişen şartlarına toplumsal sorumluluk bilinciyle yaklaşan, kalitenin kontrollü ve geliştirilebilir ve sürdürülmesi gereken bir proses olduğu sorumluluğunu taşımaktayız ki bu da bizim kalite polititikamızın temel hedefidir.

Firmamız iyi malzeme kullanımı, işin zamanında başlanıp bitirilmesi ve hizmet kalitesi önemine inanarak bugünlere gelmiştir. Bundan böyle de bu anlayışımız daha da güçlenerek devam edecektir. Çünkü şunu iyi biliyoruz ki çalışmanın, üretmenin, gelişmenin, hizmetin ve kalitenin sonu ve sınırı yoktur. Birlikte çalışmak ümidiyle saygılarımızı sunarız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?